Про підприємство

Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м.Києва», створене шляхом злиття комунального підприємства «Житлосервіс «Приозерне» Оболонського району у м. Києві, комунального підприємства «Житлосервіс «Оболонь» Оболонського району у м. Києві, комунального підприємства «Житлосервіс «Куренівка» Оболонського району у м. Києві, відповідно до рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року №270/270 «Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва» та віднесено до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрайії.

Власкником комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва» є територіальна громада міста Києва, від імені якої виступає Київська міська рада.

У своїй діяльності Підприємтво керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міськох державної адміністрації), Оболонської районної в місті Києві державної адміністрайії, іншими нормативно-правовими актами та цим Статутом.

Повне найменування Підприємства: комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва» .

Скорочення найменування Підприємства: КП  «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва».

Підприємство створене з метою забезпечення ефективного управління, належного утримання житлового та нежитлового фонду, уримання прибудинкових територій, об’єктів благоустрою та отримання прибутку.

    Предметом діяльності підприємства є:

1. Утримання житлового та нежитлового фонду, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплений за Підприємством на праві господарського відання, а також обслуговування житлового та нежитлового фонду, що не належить до комунальної власності міста Києва, на договірних засадах у встановленому порядку.

2. Надання послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій та інших житлово-комунальних послуг, виконання функцій балансоутримувача житлового та нежитлового фонду, укладання договорів на надання житлово-комунальних послуг, контроль за виконанням умов договорів у встановленому порядку.

3. Управління нерухомим майном.

4. Надання послуг з аварійного обслуговування внутрішньобудинкових та зовнішніх інженерних мереж, обслуговуванню ліфтового господарства та систем диспетчеризації, обслуговування димовентиляційних каналів, у встановленому порядку.

5. Надання послуг із ремонту житлового та нежитлового фонду, інженерного й ліфтового обладнання в установленому порядку.

6. Надання консультативних послуг в установленому порядку.

7. Здійснення технічного нагляду за будівництвом.

8. Здійснення моніторингу використання виконавцями послуг коштів, отриманих за надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, в установленому порядку.

9. Утримання прийнятого на баланс відомчого житлового фонду та рішенням Власника.

10. Реалізація виробів власного виробництва.

11. Здійсненя будівельно-монтажних, ремонтних та інших робіт.

12. Придбання, ремонт, відновлення й експлуатація автомобільного транспорту та його реалізація і сервісне обслуговування в установленому порядку.

13. Надання транспортних послуг юридичним та фізичним особам в установленому порядку.

14. Надання в оренду автомобільного транспорту та інших видів транспорту.

15. Електромонтажні роботи.

16. Передача в оренду комунального майна територіальної гомади міста Києва в установленому порядку.

17. Проведення підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період.

18. Проведення періодичного обстеження об’єктів житлового та не житлового фонду з метою визначення їх технічного стану та відповідності вимогам нормативних документів у встановленому порядку.

19. Здійснення відповідно до вимог законодавства контролю за використанням житлових приміщень за призначенням, переплануванням та вжиття заходів в установленому порядку.

20. Організація та участь у здійсненні заходів, пов’язаних з мобілізаційною підготовкою та цивільною обороною на відповідній території.

21. Організація та проведення прийому громадян у встановленому порядку.

22. Надання платних послуг фізичним та юридичним особам, пов’язаних з діяльністю Підприємства.

23. Організація роботи із громадскістю (інформативний обмін, спільні благодійні акції, тощо), підтримка соціальних ініціатив.

24. Організація роботи з вивчення потреб та проблем громади, їх аналіз, визначення приорітетності проблем та шляхів їх усунення.

25. Здійснення закупівлі, поставок і реалізація сировини, матеріалів та виробів із них, різних видів газу, нафти та інших енергоносіїв й продуктів їх переробки, паливно-мастильних матеріалів в установленому порядку.

26. Надання посередницьких, комерційних, дилерських та дистриб’торських послуг виробничого й не виробничого характеру.

27. Виконання представницьких функцій і доручень фізичних і юридичних осіб.

28. Організація проведення конференцій, симпозіумів, а також заходів щодо зв’язків із громадскістю.

29. Інженерія у будівництво.

30. Виконання функцій генерального підрядника в галузі промислового та житлового будівництва в установленому порядку.

31. Деревообробне виробництво.

32. Металообробне виробництво.

33. Розробка проектно-вишукувальної, конструкторської та технологічної документації, програмного продукту, організація пускових, налагоджувальних та ремонтних робіт.

34. Організація господарських зв’язків між підприємствами, організаціями, установами з питань виробництва та реалізації продукції, послуг.

35. Здійснення діагностики, ремонту та сервісного обслуговування авто-мото-транспорту аварійної служби Підприємства.

36. Надання юридичних послуг.

37. Проведення інноваційної діяльності.

38. Складання кошторисів витрат на утримання, ремонт та обслуговування житлового та не житлового фонду.

39. Надання послуг із вивезення побутових відходів у встановленому порядку.

40. Здійснення  діяльності щодо розрахунку тарифів на утримання будинків і споруд та прибудинкової території в установленому порядку.

41. Сприяння створенню об’єднаннь співвласників багатоквартирних будинкі та органів самоорганізації населення в установленому порядку.

42. Сприяння виробникам (виконавцям) комунальних послуг у забезпеченні споживачів теплом, електроенергією, водопостачанням, водовідведенням, газом, тощо.

43. Організація робіт та виконання функцій замовника будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту житлового фонду комунальної форми власності, а також із відновлення житлового фонду та технічний нагляд за проведенням робіт за рахунок коштів бюджету й залучених коштів;

технічний нагляд за переплануванням, поточним ремонтом окремих приміщень, квартир, вхідних груп, тощо в установленому порядку.

44. Виробництво та постачання теплової енергії для потреб опалення та гарячого водопостачання в установленому порядку.

45. Інші види діяльності які не заборонені законодавством України.

Підприємство може бути володільцем, розпорядником баз персональних даних, згідно з законодавством України.

Здійснення діяльності, яка згідно законодавства України потребує спеціального дозволу (ліцензії) може здійснюватись лише після отримання такого дозволу (ліцензії) в установленому порядку.